WIKANS
ogrodzenia dla
Twojego domu

Cynkowanie ogniowe — świętokrzyskie

Wieloletnia trwałość oraz odporność na różnorodne, nawet najbardziej niszczące czynniki, obciążenia czy temperatury to podstawowe cechy stali, które zapewniają jej niesłabnącą popularność jako materiał do wykonywania rozmaitych konstrukcji. Aby jednak elementy stalowe mogły charakteryzować się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, muszą zostać poddane odpowiedniej obróbce. Jedną z podstawowych technologii w tym zakresie jest zaś cynkowanie ogniowe, mające na celu przede wszystkim zabezpieczenie stali przed korozją bądź uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej firmie oferujemy więc taką obróbkę dla Klientów z całego woj. świętokrzyskiego.

Zabezpieczanie stali przed korozją dzięki cynkowaniu ogniowemu

Cynkowanie ogniowe to proces, którego efektem jest powstanie warstwy cynku na powierzchni rozmaitych, odpowiednio wcześniej przygotowanych elementów stalowych. Po usunięciu ze stali wszelkich zanieczyszczeń zanurza się ją w kąpieli z płynnego cynku o temperaturze ponad 400 stopni Celsjusza. W rezultacie żelazo obecne w elementach stalowych wchodzi w reakcję ze wspomnianym pierwiastkiem, tworząc wytrzymałą powłokę, skutecznie chroniącą przed korozją i uszkodzeniami nawet przez kilka dekad. Cynkowanie ogniowe jest więc powszechne w branży obróbki stali, np. przy przygotowywaniu elementów konstrukcji budowlanych bądź ogrodzeń.

Profesjonalne cynkowanie ogniowe dla firm i instytucji w woj. świętokrzyskim

Proces cynkowania ogniowego nie należy do czasochłonnych — z tego powodu po kilku minutach zanurzenia w płynnym cynku obrabiany element jest wyjmowany i dysponuje już powłoką chroniącą przed uszkodzeniami. W naszej firmie gwarantujemy zaś pełen profesjonalizm usług, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić nienaganną solidność przygotowywanych wyrobów oraz ich terminową dostawę. Z oferty cynkowania ogniowego mogą skorzystać Klienci prywatni, przedsiębiorcy, a także instytucje publiczne z woj. świętokrzyskiego — zapraszamy!

Kontakt

P.H.U Wikans - Aneta Chruściel
Huta Stara 5
29 - 105 Krasocin

e-mail: biurowikans@onet.pl
Marek Stanior tel.: 788 621 824

NIP 656-130-35-92
REGON 292880003

Kierownik ds. handlowych
Mariusz Karendał

tel: 534 292 255

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem
Mariola Patyńska

tel. 790 440 191

Wikans
projekt i realizacja: www.amill.pl