WIKANS
ogrodzenia dla
Twojego domu

Lakiernia i malarnia proszkowa Kielce

Malarnia proszkowa: Kielce

W naszej malarni wykonujemy malowanie proszkowe dla Klientów z Kielc i okolic. To metoda zabezpieczania różnych powierzchni, która jest znana, jak również udoskonalana od bardzo dawna. Polega ona na rozpyleniu specjalnej, sproszkowanej farby na malowanych elementach, jakie następnie są podgrzewane do wysokich temperatur (140-200 stopni Celsjusza), by osadzony na nich proszek uległ stopnieniu oraz polimeryzacji. Powstała w ten sposób powłoka charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością — odpornością na korozję, środki chemiczne, gorącą temperaturę powietrza, a także uszkodzenia mechaniczne.

Lakiernia proszkowa — oferta

Nasza lakiernia zlokalizowana niedaleko Kielc oferuje możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego lakierowania sproszkowaną farbą. Proszkowa metoda malowania sprawdza się w przypadku materiałów takich jak:

  • stal (także ocynkowana),
  • aluminium,
  • szkło,
  • ceramika,
  • drewno,
  • różne rodzaje żeliwa.

Możemy pomalować różnorodne elementy (np. ogrodzenia, bramy, okiennice czy rury) na dowolnie wybrany przez Klienta kolor z palety RAL. Dzięki temu da się nadać lakierowanej powierzchni nowy odcień lub zachować podobieństwo do naturalnej barwy.

Malarnia proszkowa firmy Wikans

Pracownicy firmy Wikans z siedzibą w pobliżu Kielc zawsze dokładają wszelkich starań, by zapewniać najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej malarni proszkowej pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, umiejący malować powierzchnie z zachowaniem należytej staranności oraz dokładności. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, robiąc wszystko, żeby zostało ono zrealizowane zgodnie z życzeniami Klienta tak szybko, jak to możliwe. Bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań i skutecznie je wykonać. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy osoby z Kielc, jak również okolic do skorzystania z usług lakierni proszkowej Wikans.

Kontakt

P.H.U Wikans - Aneta Chruściel
Huta Stara 5
29 - 105 Krasocin

e-mail: biurowikans@onet.pl
Marek Stanior tel.: 788 621 824

NIP 656-130-35-92
REGON 292880003

Kierownik ds. handlowych
Mariusz Karendał

tel: 534 292 255

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem
Mariola Patyńska

tel. 790 440 191

Wikans
projekt i realizacja: www.amill.pl